7/24 WhatsApp Sipariş Hattı: 0850 860 00 13
 

Hakkımızda

Biz Kimiz;

Tester Parfüm ve  1. Kalite Replika Saatin online dünyası 2017 yılında kurulan G Butik, online tester parfüm ve 1. kalite replika saat alışverişinin ne kadar akıllıca yapılabileceği fikrini göstermek amacıyla yola çıkmıştır. G Butik, bakımlı ve güzel olmanın bir lüks olmadığını, aksine bir tık uzağınızda olup hesaplı bir şekilde yapılabileceğini göstermeyi hedeflemektedir.

En İyi Tester Parfüm ve 1. Kalite Replika Saat Markaları G Butik’te!

Dünyaca ünlü parfüm ve kozmetik markalarını aynı çatı altında toplayan G Butik; Calvin Klein, Bvlgari, Giorgio Armani, Michael Kors, Tom Ford gibi gözde parfüm markalarını indirimli fiyatlardan satışa sunarak akıllı güzelliğin tek adresi olduğunu bir kez daha gözler önüne sermektedir.

Ücretsiz Kargo ile G Butik Kapınızda!

G Butik, verdiğiniz tüm siparişleri ücretsiz olarak kargoya teslim eder. Ürünlerinizi iade etmek istediğinizde bu işlem yine ücretsiz olarak gerçekleştirilir. 14 gün içerisinde ambalajı açılmamış ve kullanılmamış ürünleri sorunsuz bir şekilde iade edebilirsiniz.

G Butik Müşteri Desteği 

“gbutik59@gmail.com” ya da 0850 xxx xx xx numaralı telefondan ulaşarak tüm soru, görüş ve dileklerinizi iletebilirsiniz.

Neden G Butik?

G Butik, Müşteri Hizmetleri ile sorularınızı yanıtlayıp, gbutik.com ve sosyal medya sayfaları ile güzellik önerileri paylaşır. G Butik, piyasada bulamadığınız parfümleri ve 1. sınıf replika saatleri indirimli fiyatlarla satışa sunar. Kısacası G Butik, güzellik alışverişinize akıllı çözümler sunar.