7/24 WhatsApp Sipariş Hattı: 0850 860 00 13
 
Tester parfüm Neden Tercih Edilmeli?
01 May

Tester parfüm Neden Tercih Edilmeli?

Yazan: Emrah Görüntülenme: 260 Yorumlar: 0

Tester parfüm Neden Tercih Edilmeli?

Tester parfümler Türkiye’de satın alma gücü düşen parfüm tüketiciler; orjinali çok daha pahalı olması dolayısıyla orjinal tester parfümleri almayı tercih etmeye başlamışlardır. Çünkü koku rengi ve kalıcılığı açısından orjinali ile aynı hatta %5 koku netliği ile üretilen bu parfümleri almak mantıklı bir alışveriş tercihi olarak karşımıza çıkıyor.

Orijinal Tester parfüm nereden temin edilir?

Tester parfüm satan birçok web sitesi bulunmakta. Fakat tester parfüm satışı yaptığını beyan eden bazı firmalar web sitelerinde tester adı ile sahte parfümlerin satışını yapmaktadır. Dolayısıyla güvendiğiniz , bildiğiniz bir firmadan almanızda fayda var.

Memnun olduğunuz sürece tester parfüm tedarikçinizi değiştirmemelisiniz. Sizlere sunduğumuz tester parfümler hiç kullanılmamış bandrolleri ve barkodları bulunup rafa dahi girmemiş ürünlerdir.

Gbutik olarak sitemizde bulunan bütün ürünlerin yasal olarak faturalı satış sertifikamız bulunmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz markaların distribütörlerinden sizler için güvenilir bir şekilde stoklarımıza getiriyoruz.

Tester parfümler fiyat olarak avantajlı mı?

Ucuz tester parfümlere güvenmemelisiniz, tester parfümler zaten orjinalinden %20 – 50 daha ucuz olan parfümlerdir. Dolayısıyla tester parfümlerin fiyatları orjinal parfüme oranla oldukça avantajlıdır. Genel kural olan ucuz olan birçok üründe karşınıza çıkan kalite sorununu tester parfümde de yaşayabilirsiniz. Tester aldığınız sandığınız parfüm birebir parfüm ya da replika A kalite parfüm olabilir. Lütfen ucuz ürünleri tercih etmeyiniz.

Tester Parfüm ile Orjinal Parfüm arasındaki Fark Nedir ?

Gerçek tester parfümler orijinal parfüm kutularında değil tester parfümler için özel olarak hazırlanmış tester kutusunda olur ve bu kutular orjinal parfüm kutularına göre daha basit ve sade olurlar. Tester parfüm kutularının üzerinde tester, testeur, demoware, demonstrasyon testeur, not for sale gibi yazılar bulunur. Parfüm markalarına göre kutuların üzerinde yazılan yazılar değişkendir.

Tester parfümlerin şişesi tester olmayan orjinal parfümlerin şişeleri ile aynıdır, şişede bir fark göremezsiniz. Sadece şişe üzerinde veya alt kısmındaki etiketlerinde aynen kutunun üzerindeki gibi tester olduğunu belirten yazılar yazmaktadır.

Yorum yazın

@Instagram